czwartek, 2 października 2014

03.54Tak, mam za długą grzywkę i ją zapuszczam nie wiedząc co dokładniej chcę z nią poczynić. Jest 4 rano, a mnie przeraża fakt, że muszę być po godzinie 7 na nogach, kiedy nawet się jeszcze nie położyłam. I muszę biec szukać czegoś na sobotę, podczas gdy nie wiem nawet czy chcę sukienkę czy jej nie chcę, bo nie lubię pokazywać swoich łydek. Ale zamiast wziąć się za dietę i ćwiczenia ma mi się na coś niezdrowego (mózgu ogarnij się, jest środek nocy!!!). Mam pustki na koncie, co chwilę wrzucam z powrotem do szafy to, co z niej wypadnie, czyli wielkimi krokami zbliża się wyprzedaż czegokolwiek byleby się tego pozbyć - chcecie, nie chcecie? Eee, nie ma tak łatwo, na sobotę dopiero będę próbowała się ogarnąć ze zdjęciami. I dałam sobie bana kosmetycznego. Chociaż kusi mnie a to pomadka, a to Iconic 3... Trzeba ścierpieć jednak i się nie dać pokusom!!

Fajki mi się kończą. Do kawy z mlekiem (ups, mleka z kawą) mentolki smakują mi idealnie. Tyłek mnie już boli od zastrzyków, do teraz jestem zszokowana faktem, że po 20stu latach wyszło na jaw, że jestem uczulona na żądlące mnie co jakiś czas osy no ale powoli wyglądam już jak człowiek ;-). No i próbuję się zorientować w jakim kolorze włosów byłoby mi najlepiej - stara a głupia ja założyłam się, że się przefarbuję na blond w ciągu miesiąca. A 2 stów nie wypada mi puścić płazem, nie?

4 komentarze

 1. hehehe,same troski i zmartwienia,głowa do góry.Zawsze wszystko da się ogarnąć.Masz piękne oczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie, że się da - kto jak nie my? :P
   Dziękuję ;-)

   Usuń
 2. Ja obecnie też mam bana na kosmetyki bo mam bardzo dużo zapasy :( trzymaj się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Październik mianuję miesiącem bez kupowania jakichkolwiek kosmetyków - sama jestem ciekawa czy się powstrzymam od zaglądania do drogerii ;-)

   Usuń

Dziękuję za każdy Twój komentarz - moderacja służy kontrolowaniu komentarzy, aby móc na każdy odpisać nie przegapiając nikogo z Was.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy jedynie w przypadkach spamu.
SZABLON BY: Panna Vejjs.